https://www.qugoaccessories.com/

Geri Ödeme ve İade Politikası

 • Qugo üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük süre zarfında faturanız veya değişim kartınız ile web sitemiz ve Qugo mağazalarından değiştirebilirsiniz. Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.
 • Kargo ile gönderilerek yapılacak değişim işlemlerinde değişim süreci kargo firmamıza ulaştıktan sonra başlamaktadır. Değişim yapılmak istenen ürünün stokta tükenmesi durumunda alternatif ürün belirlenmesi için sizinle iletişime geçilecektir. Kargo gönderimlerinin aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.
 • qugoaccessories.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade kargo ile tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz. İnternet sitesinden yapılan alışverişler mağazalardan iade edilememektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.
 • İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, aşağıdaki merkez adresimize, alıcı kısmına “Qugo Accessories” yazarak, Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.
 • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca tüm küpe, piercing vb. modellerde hijyen sebebiyle tüketici cayma hakkını kullanamaz. Shop&Miles hediye çeki ile alınan ürünler yalnızca değişim yapılabilmektedir. Mağazalarımızdan ve qugoaccessories.com üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.
 • Farklı kargo şirketleri ile yapacağınız gönderilerinizin kargo ücreti gönderici ödemeli olarak yapılması gerekmektedir. Yurtiçi kargo haricinde karşı ödemeli yapılan gönderilen firmamızca kabul edilmeyecektir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.
 • E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

  Gönderiler YURTİÇİ KARGO ile yapılmalıdır ve alıcı kısmına Qugo Accessories yazılmalıdır.
  Gökalp Mah. 37.sk no 22. daire 3 Zeytinburnu / İstanbul

Shopping Cart